Projektai

01

Buto lokacija sostinės sparčiai augančiame rajone netoli senamiesčio.
Tai modernūs namai, kuriuose gyvena ryškios asmenybės, skamba gyva muzika, juokas, gimsta įdomūs pokalbiai. Siekiant erdvės įspūdžio buvo pasirinktos šviesos medžiagos ir lakoniškos tekstūros. Atsižvelgiant į pastato architektūrinius sprendinius interjere taip pat rasime juodos ir baltos spalvų sintezę.

Meno darbai - Kristina Norvilaitė-Geniušienė.

65 kv. m.

Vilnius

2020 metai

Nuotraukų autorius - L. Garbačiauskas

02

Tai miesto ritmu alsuojanti lofto tipo erdvė, skirta gyventi aktyviems žmonėms. Interjere norėjosi pabrėžti aukštas lubas, natūralią šviesą, erdvės pojūtį. Todėl pasirinktos apdailos medžiagos bei detalės savo lengvumu, pasteliniais tonais kiek primena pajūrio koloritą. Baldų formos ir kompozicijos lakoniškos. Panaudota nemažai paslėptos šviesos sprendimų.

76 kv. m.

Vilnius

2023 metai

Nuotraukų autorius - L. Garbačiauskas

03

Butas, esantis pačioje senamiesčio širdyje, tapo antrais namais nuostabiems šeimininkams, ypatingai vertinantiems kokybę, ramybę bei mylintiems meną. Kuriant bendrą konceptą, parenkant medžiagas, baldus, detales buvo siekta prancūziškos elegancijos bei rafinuotumo. Todėl interjere vyrauja duslios žemiškos spalvos, minkštos aksominės tekstūros, klasikiniam interjerui būdingi elementai. O bendrą nuotaiką padėjo iki galo išpildyti dailininkų Audriaus Gražio, Virgio Rusecko ir kt. meno darbai.

45 kv. m.

Vilnius

2022 metai

Nuotraukų autorius - L. Garbačiauskas

04

Tai namai skirti patogiai gyventi 3 asmenų šeimai ir jų augintiniui. Užsakovai labai charizmatiški, drąsūs ir veiklūs žmonės. Todėl ir namai atspindi jų išraiškingiausius bruožus. Pasirinktas sodrių ,gilių žemės spalvų koloritas, su keletu ryškių akcentų bei detalių. Didelis dėmesys apdailos medžiagų praktiškumui, patalpų zonavimui, daiktų susidėjimui. Projekte naudoti apšvietimo sprendimai leidžia kurti skirtingus scenarijus ir nuotaiką.

110 kv. m.

Vilnius

2022 metai

Nuotraukų autorius - L. Garbačiauskas

05

Buto interjero projektas naujoje urbanistinėje erdvėje Vilniuje padiktavo švarius bei minimalistinius sprendimus. Nedidelę namų erdvę pavyko vizualiai išplėsti zonuojant kambarius stiklo pertvara. Buvo pasirinktos praktiškos apdailos medžiagos, o funkcija atliepė užsakovų norą matyti kuo mažiau daiktų.

30 kv. m.

Vilnius

2019 metai

Nuotraukų autorius - L. Garbačiauskas